47 مدل آباژور رومیزی شیک و مدرن + کیفیت بالا

آیا تا حالا وارد اتاق نشیمنی شده اید که احساس بدی به شما دست دهد ؟ احساس تاریکی و احساس کدر بودن فضا ؟بهترین و کم هزینه ترین راه برای حل این مشکل افزایش نوری به این اتاق نشیمن است . آباژور ها راحتترین راه برای ایجاد نور می باشند . هم زیبایی را به اتاق نشیمن شما می آورند هم نوری که فضا را گرم تر و سرحالتر کند . تاثیری که نور آباژور ها به خانه هایتان خواهند داد بی نظیر است و هاله ی نوری که ایجاد میکنند بسیار رویایی خواهد بود . مخصوصا آباژورهای رومیزی که هم زیبایی خاصی دار ند هم کوچک و نقلی هستند و فضای کمی اشغال میکنند و از آن به عنوان دکوری میتوانید برروی میز استفاده کنید و هر زمان که خواستید آنرا به هر جای خانه تغییر دکوراسیون دهید .

چه در خانه کار کنید و چه در اداره، جدا از یک سازمان دهنده خوب میز، چراغ رومیزی مناسب برای انجام کار ضروری است. بهترین لامپ‌های رومیزی به شما کمک می‌کنند تا در کار خود پیشرفت کنید – حتی وقتی روز به پایان می‌رسد و شما در سومین فنجان قهوه هستید. نورپردازی مناسب می تواند فشار چشم را کاهش دهد و شما را روی کار در حال انجام متمرکز نگه دارد.

با گزینه‌های بسیار زیادی که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید، بهترین چراغ‌های رومیزی را انتخاب کردیم که راحت‌تر به چشم شما می‌آیند، فضای ارزشمند میز را بهینه می‌کنند، و با تنظیمات قابل تنظیم برای انجام هر کاری طراحی شده‌اند. این لامپ های رومیزی انرژی زیادی برای روشن کردن روز شما فراهم می کنند. از گزینه های پیشرفته مانند لامپ های تنظیم خودکار از Dyson گرفته تا سبک های ساده از Lite Source، یک لامپ برای هر دسکتاپ وجود دارد.

آنها همچنین بخش مهمی از دکوراسیون اداری شما هستند. این طرح های شیک دارای ویژگی های هوشمندی هستند که به شما در صرفه جویی در فضا کمک می کند. بنابراین، چه به دنبال تکمیل یک دفتر کار مدرن، کاهش تابش خیره کننده یا کاهش باکتری های ناشی از فناوری هستید، در اینجا برخی از بهترین لامپ های رومیزی مدرن مورد علاقه ما برای ارتقای فضای کاری شما آورده شده است


چگونه بهترین چراغ های رومیزی را انتخاب کردیم

برای انتخاب طیف وسیعی از بهترین لامپ های رومیزی، طراحی، ویژگی ها و هزینه را در نظر گرفتیم. لامپ های رومیزی که در این جمع بندی مشاهده می کنید برای محیط های کاری بهینه هستند—ما از انتخاب های حجیمی که فضای با ارزش میز را اشغال می کند اجتناب کردیم. ما همچنین به دنبال محصولاتی بودیم که مشکلات رایج محل کار مانند خستگی چشم و نور ضعیف را کاهش دهد. این پیک ها برای کارایی و ثبات رنگ همگی مجهز به LED هستند.

تنظیمات کار می توانند ساعت به ساعت تغییر کنند، بنابراین ما فقط چراغ های رومیزی را توصیه می کنیم که می توانند با هر کاری سازگار شوند. این لامپ‌های رومیزی همگی با ویژگی‌های روشنایی قابل تنظیم طراحی شده‌اند، بنابراین با یک لامپ خیلی خشن کور نمی‌شوید یا مجبور نمی‌شوید وقتی کارهای آخر شب را به پایان می‌رسانید، چشم‌ها را نگاه کنید.

در حالی که برخی از انتخاب ها برای کسانی که به زیبایی شناسی توجه دارند بیشتر بر طراحی متمرکز هستند، برخی دیگر به شارژر تلفن و ساعت مجهز شده اند که عملکرد بیشتری را ارائه می دهند. به جای متعادل کردن فناوری اداری، می توانید ملزومات را در یک محصول چند منظوره ترکیب کنید. با این حال، شایان ذکر است: زنگ ها و سوت های اضافی تجربه نورپردازی پایین را جبران نمی کنند. اینها اول از همه لامپ های رومیزی هستند.

قبلی
45 مدل میز ناهارخوری گرد و زیبا + لیست قیمت
بعد
42 مدل از زیباترین فرش های مدرن جهان و ایران با قیمت استنثنایی

نظرتان را بنویسید