58 مدل از جدیدترین آینه های زیبای سال 2020

در گذشته های دور هم انسان ها از آینه ها استفاده میکردند البته نه با شکل فعلی بلکه ازفلزات براق و صیقل داده شده برای دیدن خود استفاده میکردند .آینه ها قدرت بالایی در بازتاب نور و تصویر ها واجسام دارند که به همین علت مردم برای تزیین خانه هایشان یا بزرگنمایی قسمت خاصی از دکوراسیون و یا حتی برای چند برابر کردن نور در یک نقطه خاص آن استفاده میکنند .

امروزه با اینکه از نظر ظاهری ما آینه های مختلفی در ابعاد و اندازه و طرح های متفاوتی داریم هنوز هم هستند افرادی که نمیدانند چگونه خانه هایشان را با آینه دیزاین کنند یا جای مناسب هر آینه کجاست ؟ زیرا قرار گیری هر آینه در خانه نیازمند توجه و دقت فراوانی است و باید آینه ای را انتخاب کنیم که از نظر سبکی به خانه ی ما بیاید زیرا دیگر آینه فقط برای دیدن خود نیست بلکه هر آینه میتواند به تنهایی یک اثر هنری باشد .

نکاتی در مورد چگونگی انتخاب بهترین آینه

دانستن نحوه استفاده از آینه ها در خانه به انتخاب نوع و اندازه مناسب آینه کمک می کند تا با طراحی و دکوراسیون فعلی خانه شما مطابقت داشته باشد. نکات مفید ارائه شده را رعایت کنید.
طراحی دکوراسیون داخلی مدرن با استفاده از طرح های ساده:

یک آینه دایره ای ساده یا یک آینه بزرگ بدون قاب تضمین می کند که این مورد با محیط اطراف خود در یک خانه مدرن با خطوط تمیز، دکوراسیون مینیمالیستی و ویژگی های هنری کمی ادغام می شود. زیبایی کمتر در دکوراسیون مدرن رایج است، بنابراین با فریم های نازک انتخاب کنید یا بدون قاب!


آینه های لبه اریب عمق را اضافه می کنند:

آینه های لبه اریب انتخاب مناسبی برای فضایی هستند که آینه به چیزی بیشتر نیاز دارد تا در میان سایر اجزای تزئینی برجسته شود. طراحان داخلی آنها را برای طراحی های مدرن با کیفیت بالا انتخاب می کنند زیرا شخصیت و ابعاد را به فضا می بخشند.


برای یک نقطه کانونی، یک آینه برجسته

شما می توانید از آینه های معمولی یا آینه های برجسته برای تزئین هر خانه استفاده کنید زیرا آنها تقریباً در هر سبک، شکل و ترکیبی از اندازه موجود هستند. قاب‌های پرآذین، قاب‌های عتیقه، آینه‌های لبه‌دار روی قاب‌های آینه، و قاب‌هایی با طرح‌های واضح همه در اینجا نشان داده شده‌اند. برای بیانیه، قاب و پایانی را انتخاب کنید که مکمل بقیه دکوراسیون شما باشد. سپس، مهمانان خود را با سبک منحصر به فرد خود شگفت زده کنید.


اگر فضای لازم برای انجام این کار را دارید به دنبال آن باشید:

وقتی صحبت از عظمت و ظرافت به میان می آید، هیچ چیز بهتر از یک آینه بزرگ نیست. شرم آور است که همه نقشه های خانه اجازه نمی دهند که یک آینه بزرگ تمام کارهای جذاب خود را انجام دهد در حالی که چیزهای دیگر باعث شلوغ شدن قطعه می شود. با این حال، اگر اتاقی دارید، قرار دادن یک آینه بزرگ در وسط یک اتاق ممکن است به آن کمک کند که بزرگتر و روشن تر به نظر برسد.
از آینه های زیادی برای زیباتر کردن دکوراسیون خود استفاده کنید:

انواع مختلفی از آینه ها و اندازه های مختلف وجود دارد که انتخاب مناسب برای فضای شما را آسان می کند. الگوی دیوار آینه ای نیز تقریباً در هر طرح طراحی خانه به خوبی کار می کند.


آینه هایی که در مکان های تنگ قرار می گیرند: آینه های کوچک:

اگرچه استثنائاتی وجود دارد، اما آینه های کوچک به طور ایده آل برای اتاق هایی با فضای کمتر فوت مربع قرار می گیرند. اگر طراحی مناسب باشد و آینه به صورت استراتژیک قرار گرفته باشد، حتی آینه های کوچک نیز ممکن است تاثیر زیادی در یک منطقه کوچک داشته باشند. به عنوان مثال، یک آینه بیضی شکل کوچک ممکن است به یک دیوار باریک ساده رنگ و طرح بدهد.

قبلی
67 نمونه از تخت خواب مدرن برای تازه عروس و داماد با طرف فوق العاده شیک
بعد
64 مدل از مدرنترین لوستر ها + لیست قیمت

نظرتان را بنویسید