50 مدل ساعت دیواری دکوراتیو و زیبا با بالاترین کیفیت

در میان وسایل متفاوت و زیادی که دردکوراسیون خانه استفاده می شود ساعت ها علاوه بر کاربردی که دارند برای زیبایی و دکور هم مورد استفاده هستند .شما میتوانید با درست انتخاب کردن ساعت خود زیبایی خانه را چند برابر کنید . انتخاب ساعت نادرست دکوراسیون شما را بهم میریزد و حس خوب را از خانه شما بیرون میکند .

انتخاب ساعت مناسب برای شما بستگی به دکوراسیون و ابعاد خانه شما دارد که بسیار مورد مهمی هستند و باید به آنها توجه خاصی بکنید . برای توجه به دکوراسیون باید رنگ ،جنس و سبک متناسبی انتخاب کنید و همچنین برای توجه به ابعاد ،برای خانه های کوچک ساعت های کوچک و برای خانه های بزرگ ساعت های بزرگتر را در نظر بگیرید.

در خرید ساعت دیواری به دنبال چه چیزی باشید

صدا

قبل از خرید یک ساعت دیواری جدید، حتماً در نظر داشته باشید که آیا «تیک تاک» ثابت یا «فاخته» گاه به گاه یک ساعت دیواری برای شما آرامش‌بخش است یا خیر. برای برخی، این یک صدای کوچک یا یادآوری خوب است که در پس‌زمینه در طول روز داشته باشید. برای دیگران، می تواند بی وقفه آزار دهنده باشد. فهرست ما هم شامل ساعت‌های دیواری بی‌صدا و هم ساعت‌هایی است که تیک یا جیک می‌زنند. فقط قبل از خرید حتما جزئیات محصول را بررسی کنید.


جنس

در برخی اتاق‌ها، متریال اولویت دارد، اما در آشپزخانه‌ها و حمام‌ها، می‌خواهید مطمئن شوید که ساعت شما می‌تواند در برابر عناصر مقاومت کند. به دنبال ساعت های فلزی یا شیشه ای باشید که به راحتی در آشپزخانه تمیز شوند و به دنبال ساعت هایی باشید که بخار یا آب در حمام بر آن تأثیر نگذارد. همچنین، به خاطر داشته باشید که چه ظاهری را دنبال می‌کنید—ساعت‌های دیواری با نمای چوبی حال و هوای گرم‌تری به شما می‌دهند، در حالی که ساعت‌های دیواری فلزی یا پلاستیکی مدرن‌تر به نظر می‌رسند.


اندازه

ساعت دیواری را به عنوان یک اثر هنری در نظر بگیرید و قبل از خرید، فضای دیوار خود را در جایی که قصد دارید آن را آویزان کنید اندازه بگیرید. طیف گسترده‌ای از اندازه‌های ساعت دیواری وجود دارد، که اکثر آنها در حدود 10 تا 12 اینچ و بقیه به اندازه 30 اینچ هستند. اگر به دنبال اضافه کردن کمی به فضای خود هستید، معمولاً می خواهید کوچکتر شوید، در حالی که ساعت های دیواری بزرگتر می توانند به تنهایی به عنوان قطعاتی بیان شوند.

قبلی
چند قوانین جذاب برای قرارگیری و چیدمان فرش های خانه
بعد
46 نمونه گلدان های دکوراتیو و جذاب + لیست قیمت

نظرتان را بنویسید