34 مدل مبلمان 7 نفره زیبا و شیک + ارزان

اگر در دکوراسیون خانه خود از مبلمان ۷ نفره استفاده می‌کنید، باید به طور درست و زیبایی آنها را بچینید . در اینجا چند نکته جالب را با شما در میان میگذاریم تا شاید بتوانیم کمکی برای زیباتر شدن خانه هایتان کرده باشیم .

ترکیب چیدمان مبلمان با دو رنگ مختلف

شما میتوانید مبلمانی در دورنگ انتخاب کنید به طور مثال مبل سه نفره خود را یک رنگ و دیگر مبل ها را رنگی متفاوت ولی مکمل همان رنگ انتخاب کنید .این کار هم چشم ها را خسته نمیکند هم خانه شما را زیباتر نشان میدهد .

مبلمان سفید و چیدمان مربعی

یکی از متداول ترین چیدمان مبلمان چیدمان مربعی و صمیمی است .

مبلمان با چیدمان مستطیلی

برای این چیدمان ما به شما استفاده و خرید یک کاناپه سه نفره به صورت خطی را پیشنهاد می‌دهیم که در ادامه کار شما با مبلمان دیگر قرینه این چیدمان را تشکیل میدهید .

شما هنوز در حال تلاش برای انتخاب از بین محصولاتی هستید که در این قطعه بررسی کردیم، این راهنمای خرید شما را در مسیر درست بکسل خواهد کرد.


· اندازه مبلمان

یکی از چیزهایی که در مورد صندلی‌ها وجود دارد این است که فضایی را اشغال می‌کنند که به این معنی است که باید در نظر بگیرید که آیا اتاق شما زیاد نیست. با اضافه شدن به فضای واقعی صندلی‌لنج، باید به فضای اضافی در اطراف آن فکر کنید. اگر می‌خواهید از آن برای بیش از یک نفر استفاده کنید، باید به فکر خرید گسترده‌تر باشید. به طور معمول، یک شزلون تا 80 اینچ طول دارد و عرض آنها تا 30 اینچ است.


· پشتیبانی و قابلیت تنظیم

برخی از صندلی‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که قابل تنظیم هستند، به این معنی که راحت‌تر می‌توانید قسمت پشتی را به‌صورتی که مناسب می‌دانید بالا و پایین کنید. این عملکرد راحتی را افزایش می دهد و در عین حال مبلمان را برای فعالیت های مختلف مانند چرت زدن و مطالعه تغییر می دهد. همچنین، اگر گردن، سر یا کمر درد دارید، باید به دنبال صندلی راحتی بگردید که این شرایط را در نظر بگیرد.


· فضای باز در مقابل فضای داخلی

برخی از صندلی ها برای استفاده در داخل ساخته شده اند، در حالی که برخی برای استفاده در خارج ساخته شده اند. آنهایی که برای استفاده در فضای داخلی طراحی شده اند قادر به مقابله با اثرات باران یا خورشید نیستند. با این حال، صندلی‌های فضای باز به گونه‌ای ساخته شده‌اند که در برابر عناصر مقاوم باشند، که باعث می‌شود برای استفاده در داخل خانه کمی مناسب نباشند.


· عملکرد

عملکرد قطعه یکی دیگر از عوامل ضروری است که باید به دقت در نظر بگیرید. باید از خود بپرسید که برای چه کاری می خواهید از سالن استفاده کنید. اگر می‌خواهید برای استراحت یک صندلی راحتی بخرید، باید یک صندلی با پشتی و زیر دستی بخرید. اما اگر می‌خواهید آن را برای چند منظور بخرید، به فکر تهیه یکی با اثاثه یا لوازم داخلی فوق‌العاده و موقعیت‌های مختلف درازکش باشید.


· سبک

شزلون ها در سبک های مختلف دکوراسیون ساخته می شوند، به این معنی که اگر خانه شما با دکوراسیون امروزی ساخته شده است، باید به دنبال اتاقی بدون بازو، پایه کرومی و ارتفاع صندلی کم باشید. همچنین، اگر خانه شما با سبک سنتی عرضه می شود، باید یک شزلون با تودوزی کامل یا پرزدار، سطح صندلی بلند و چارچوب چوبی تهیه کنید.


· تعیین سطح

اگر سبک شزل لانژی را که می خواهید برای خانه خود انتخاب کنید، در نظر می گیرید، باید بدانید که مبلمان را کجا نگه دارید. صندلی های شزلون معمولا در اتاق خواب ها یا اتاق هایی برای استراحت و نشستن اضافی یافت می شوند. در چنین شرایطی انتخاب یک ماده بادوام مانند بوم، میکروفیبر یا چرم ایده آل خواهد بود.

اگر ترجیح می دهید آنها را در فضای باز نگهداری کنید، چندین گزینه برای شما وجود دارد، مانند فولاد ضد زنگ و چوب سخت. اطمینان حاصل کنید که کوسن های پارچه ای را انتخاب کنید که در برابر آب و هوا مقاوم هستند.


· بررسی و گارانتی

قبل از خرید هر قطعه مبلمان، باید بینشی در مورد نحوه نگاه کاربران قبلی چنین محصولاتی به آن داشته باشید. ساده ترین راه برای اطمینان از اینکه دیگران در مورد محصولاتی که در نظر دارید چه می گویند، بررسی نظرات خریداران قبلی است. به دنبال بازخورد خوب و بد باشید زیرا این بینش خوبی به شما می دهد. همچنین، شما نمی‌خواهید از تولیدکننده‌ای بخرید که خدمات مشتری خوبی ندارد. مدت زمانی را که طول می کشد تا محصول به شما تحویل داده شود را نیز تأیید کنید.

علاوه بر این، مطمئن شوید که مراقب محصولاتی باشید که دارای گارانتی خوب هستند. هر برند خوبی از فروش محصولات خود با گارانتی ترسی نخواهد داشت.

قبلی
44 مدل مبل راحتی و مدرن چستر +ارزان
بعد
44 مدل کمد شیک و مدرن با کیفیت بالا و قیمت مناسب

نظرتان را بنویسید