34 مدل میزعسلی زیبا و شیک مناسب منازل کوچک و کم جا

میز های عسلی امروزه باعث افزایش راحتی و زیبایی هر خانه میشوند و در خانه های ما کاربرد های فراوانی دارند و همچنین چیدمان انها بسیار مهم است مخصوصا برای خانه های کوچک .

میز عسلی را میتوان در قسمت های مختلف مبلمان خانه به کار برد. دراصل این میزهای عسلی بخش مهمی از مبلمان را به خود اختصاص می‌دهند.

مبلمان بدون وجود این میزها چندان زیبا و کاربردی نخواهند بود. چرا که این میزهای عسلی و کوچک نه تنها زیبایی خیره کننده ایی درخانه به‌وجود می‌آورند بلکه در هنگام مهمانداری خیلی کاربرد فراوانی دارند و پذیرایی را برای ما راحت میکنند .

همچنین دیزاین روی این میزها بسیار مهم است زیرا اگر درست دیزاین نشوند آرامش مبلمان شما را برهم میزنند .

انواع میز های عسلی

میزهای قهوه خوری یکی از آن مبلمان هایی هستند که واقعاً یک اتاق نشیمن را متحد می کنند – اما پیدا کردن بهترین میزهای قهوه کار ساده ای نیست. آنها در هر شکل، اندازه، متریال و عملکردی که فکرش را بکنید وجود دارند، اما هنوز هم ممکن است زمان لازم برای یافتن موردی که برای فضا و فضای شما مناسب است، بگذرد.

ما کمی حفاری انجام دادیم و اینجا هستیم تا گزارش دهیم که هزاران میز قهوه دوست داشتنی در هر سبک و با هر قیمتی وجود دارد. گزینه‌هایی که برای شما می‌آوریم خوش‌ساخت و شیک هستند، از جمله جواهرات برخی از مارک‌های مورد علاقه ما، مانند HAY، Coming Soon، و Lichen. مهم نیست که ترجیحات زیبایی‌شناختی شما داشته باشید، ما قطعه‌ای داریم که با شما صحبت می‌کند – خواه به یک ظاهر اسکاندیناویایی، جذاب یا فوق مدرن کشیده شوید. اکنون یکی را به سبد خرید خود اضافه کنید. بعدا از ما تشکر کنید

قبلی
37 نمونه از کمد های پارچه ای و لباس زیبا و مدرن + لیست قیمت
بعد
36 مدل چراغ خواب در طرح های مدرن و فانتزی + قسمت ارزان

نظرتان را بنویسید