33 مدل از پادری های شیک و ساده با قیمت ارزان

پادری ها یکی از وسیله های دکوراسیون هر منزل است که علاوه بر کارایی هایی که دارد میتواند یک اکسسوری زیبا برای خانه هایتان باشد .پادری ها را میتوان هر جای خانه مانند آشپزخانه ، حمام و ورودی ها …. استفاده کرد. همچنین باید توجه داشته اشید پادری مخصوص هر مکان باید خصوصیات خاص خود را داشته باشد و جنس و مدل هر مکان باید متفاوت باشد .

پادری ها در دکوراسیون هر خانه نقشی ویژه دارند.. معمولا خانه ایی وجود ندارد که در یک جایی از خانه از پادری استفاده نکرده باشد . اگر در خانه ی شما افراد با کفش در منزل رفت و آمد می کنند باید حتما از پادری برای گرفتن گرد و خاک کفشهایتان استفاده کنید .

قبل از اینکه کسی وارد خانه شما شود، ابتدا با یک حصیر در زیر پای خود استقبال می شود. در حالی که ممکن است حتی متوجه این موضوع نشوند، این یکی از ضروری ترین وسایل دکوری است که می توانید داشته باشید. چرا اینطور است؟ زیرا در واقع با از بین بردن کثیفی ها، آلرژن ها و موارد دیگر از بیرون برای شما کار می کند. و البته هیچ کس نمی‌خواهد اینها وارد خانه‌اش شود.

به‌علاوه، اگر به طور تصادفی با یک حصیر در فضای باز بسیار عالی برخورد کنید، می‌تواند جذابیتی به ورودی شما بیافزاید و حتی فصلی به فصل دیگر منتقل شود. اساساً، حصیر در یک محصول جاودانه است که اکنون باید روی آن سرمایه گذاری کنید – به خصوص در فصل انبوه برف و گل.


در خرید پادری چه چیزی را در نظر بگیرید

هنگام جستجوی بهترین حصیر در فضای باز، چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید، یعنی دوام آن، هدفی که در خدمت آن است و اینکه آیا می تواند در مقابل عناصر مقاومت کند.

دوام: باید مطمئن شوید که حصیر دری که می گیرید به راحتی پاره نمی شود، پاره نمی شود یا از بین نمی رود. با توجه به اینکه هدف آن این است که روی آن پا گذاشته شود، شما نمی خواهید که بعد از چند قدم راه رفتن روی آن سست یا خراب شود.

هدف: آیا فرشی می‌خواهید که زیبا باشد و کمی به ورودی شما اضافه کند؟ یا، آیا چیزی می خواهید که بتواند کفش ها – یا حتی پای حیوانات خانگی شما – را قبل از ورود به خانه تمیز کند؟ برخی از فرش‌ها بیشتر مد هستند تا کاربردی، بنابراین وقتی فهمیدید چرا می‌خواهید یک فرش در جلوی خانه خود اضافه کنید، باید به این فکر کنید که واقعاً چه هدفی را دنبال می‌کند.

ضد آب و هوا: هر فرشی که انتخاب می‌کنید باید آب، برف، خاک، گل یا هر چیز دیگری را که نمی‌خواهید به خانه‌تان ردیابی کنید، جذب کند، یا باید بافتی داشته باشد که به شما اجازه دهد قبل از ورود به داخل خانه، آن زباله‌ها را بتراشید. حتی بیشتر، اگر با آب یا خاک سنگین شد، می‌خواهید مطمئن شوید که خود تشک خراب نمی‌شود.

نتیجه گیری خرید پادری

در حین تحقیق در مورد برخی از بهترین فرش های درب فضای باز موجود در بازار، مطمئن شدیم که مواردی که انتخاب می کنیم طیف وسیعی از نیازها و اهداف را برآورده می کنند. ما کاربردهای مختلف حصیر در را در نظر گرفتیم، اینکه آیا آنها فقط دکوراسیون دیگری برای خانه شما هستند، و اینکه چقدر دوام خواهند داشت. در زیر، هفت مورد از بهترین فرش های بیرونی موجود در بازار را بیابید که می خواهید آنها را به ورودی خود اضافه کنید تا خانه ای تمیزتر و شیک تر داشته باشید.

قبلی
34 نمونه میز تحریر و کامپیوتر با ظرافت وکارایی بالا
بعد
37 نمونه از کمد های پارچه ای و لباس زیبا و مدرن + لیست قیمت

نظرتان را بنویسید