37 نمونه از کمد های پارچه ای و لباس زیبا و مدرن + لیست قیمت

کمدهای دیواری از مهمترین ،اصلی ترین و کاربردی ترین وسایل خانه به حساب می آیند. در قدیم فقط بحث جادار بودن یک کمد وسط بود اما امروزه در خانه های مدرن علاوه بر کارایی بحث زیبایی هم وسط هست و به آن اهمیت زیادی داده میشود . برای انتخاب کمد های دیواری باید دقت زیادی شود تا هم بسیار جا دار باشند هم دسترسی از بیرون به آنها راحت باشد هم اینکه باسبک و طرح بقیه خانه و اتاق بخورد .

انواع کمد لباس

هنگام انتخاب کمد لباس، به این فکر کنید که کجا می رود و چگونه باید از آن استفاده کنید. بسته به نوع فضایی که دارید – و اینکه آیا می خواهید محتویات آن قابل مشاهده باشد یا خیر – در اینجا انواع اصلی کمد لباس ها وجود دارد که باید در نظر بگیرید.


مستقل

کمد دیواری مستقل، کمد لباسی است که می‌توان آن را در اتاق جابه‌جا کرد و زمانی که وقت آن است که مبلمان را تغییر دهید. برخی از کمدهای مستقل پشتی کامل دارند که به آنها اجازه می‌دهد در هر جایی بنشینند و ظاهر خوبی داشته باشند. برخی دیگر پشتی ناتمام دارند، بنابراین باید مراقب باشید که پشت آن را روی دیوار یا سطح دیگری نگه دارید تا زیبایی زیبایی داشته باشید. بسیاری از کمدهای مستقل دارای پارچه، تخته خرده چوب یا سایر مواد سبک وزن هستند که جابجایی آنها را آسان می کند.


بدون در

کمد لباس بدون در دقیقا همان چیزی است که به نظر می رسد. کمد لباسی با وسایل ضروری مانند قفسه، کشو، و میله آویز، اما بدون دری برای پنهان کردن آنچه در داخل است. این می تواند برای سهولت استفاده عالی باشد، زیرا همه چیز در همان جا قرار دارد و آماده بیرون آوردن از کشو یا چوب لباسی است. از سوی دیگر، یک کمد لباس بدون در نیاز به تمیزی دارد، زیرا هیچ راهی برای پنهان کردن کفش‌هایی که به‌طور تصادفی روی قفسه یا آن کشوی پر از آب انداخته‌اند، وجود ندارد.


کشویی

“کشویی” به خود درها و فضایی که اشغال می کنند اشاره دارد. کمد لباس با درهای کشویی فضای کمتری را اشغال می کند، زیرا نیازی به فضای اضافی برای چرخاندن در نیست. این درها باز می شوند و سپس به عقب می روند، یا به داخل کمد لباس در امتداد یک شیار اختصاصی یا به سمت خارج از کمد، جایی که تا زمان بسته شدن آنها می مانند. این آنها را برای فضاهای کوچک ایده آل می کند.

هنگام خرید بهترین کمد لباس چه نکاتی را باید در نظر گرفت

هنگام انتخاب بهترین کمد لباس، مکان مورد نیاز، سبکی که با دکوراسیون فعلی مطابقت دارد، متریالی که بهترین کار را دارد و با توجه به فضای موجود چقدر می تواند بزرگ باشد را در نظر بگیرید. چند ملاحظات دیگر نیز وجود دارد. بیایید به آنها نگاه کنیم.


اندازه و استفاده

به لباس‌ها و اکسسوری‌هایی که کمد لباس در خود نگه می‌دارد دقت کنید. شاید فقط موضوع آویزان کردن لباس باشد. در این صورت، کمد لباسی که در بالای آن یک میله لباس قرار دارد، خوب است. کشوها و قفسه ها برای نگهداری لوازم جانبی مانند روسری و چکمه عالی هستند. وقتی شک دارید، به دنبال فضاهای ذخیره سازی بیشتری بروید یا با کمد لباسی که یک یا دو کشو در پایین آن قرار دارد، مصالحه کنید. محل نگهداری لباس نیز عاملی در تعیین اندازه واحد خواهد بود، همانطور که فضای کف موجود نیز وجود دارد.


عملکرد و عملی بودن

نکات استفاده در عملکرد و کاربردی بهترین کمد لباس می گنجد. با این حال، مهم است که در نظر بگیرید که کمد لباس چند بار ممکن است نیاز به جابجایی داشته باشد. برای کسانی که دوست دارند چیدمان (یا مکان) خود را اغلب تغییر دهند، یک گزینه سبک وزن بهتر از یک گزینه سنگین است. اگر مالک قصد سازماندهی محتویات را ندارد یا نمی خواهد آنچه در داخل است نمایش دهد، مدلی با درها ترجیح داده می شود. افرادی که به دنبال تعویض صندوق عقب هستند، ممکن است برای جبران این کار، از یک کابینت با قفسه و کشو بهره مند شوند.

علاوه بر این، کاربردهای دیگری را برای کمد لباس در نظر بگیرید که ممکن است به آن یک زندگی کاملاً جدید بدهد. اگر توانایی نگه داشتن یک تلویزیون قابل توجه را داشته باشد، می تواند به یک زره پوش سرگرمی تبدیل شود. کمد لباسی با تطبیق پذیری برای افزودن کشوها یا قفسه های جدید می تواند به یک مرکز سرگرمی یا صنایع دستی تبدیل شود.


سبک و متریال

سبک اسلحه تا حد زیادی به دکوراسیون خانه و جذابیت ظاهری خاص بستگی دارد. کمد لباس‌ها در هر چیزی از ظاهری براق و مینیمالیست گرفته تا یک قطعه‌ای پر زرق و برق و عریض در دسترس هستند. متریال استفاده شده نیز می‌تواند منعکس‌کننده سبک باشد، زیرا چوب مستحکم‌تر از پارچه محکم به نظر می‌رسد. با این حال، انتخاب متریال می تواند در جابجایی کمد لباس یا انتخاب لهجه های خانه متناسب با آن در سال های آینده تفاوت ایجاد کند. در نظر بگیرید که کمد لباس کجا می‌نشیند، چه نوع وظایفی را انجام می‌دهد، و بر اساس آن پارچه و سبک را انتخاب کنید.


نکاتی برای خرید و استفاده از بهترین کمد لباس

هنگام خرید بهترین کمد لباس برای نگهداری لباس، موارد دیگری را که ممکن است در این لباس جمع شوند، در نظر بگیرید، مانند روسری، ژاکت، ژاکت، ژاکت، کفش و کیف. در حالی که یک میله لباس برای ذخیره سازی مناسب لباس ضروری است، به خاطر داشته باشید که بیشترین به هم ریختگی می تواند از این شانس ها باشد. در اینجا موارد دیگری وجود دارد که هنگام انتخاب بهترین کمد لباس برای نیازهای خود باید در نظر بگیرید:

قبلی
33 مدل از پادری های شیک و ساده با قیمت ارزان
بعد
34 مدل میزعسلی زیبا و شیک مناسب منازل کوچک و کم جا

نظرتان را بنویسید