32 مدل از سطل زباله و جادستمالی شیک و زیبا + قیمت

سطل زباله یکی از مهمترین وسایل ضروری برای هر خانه است و بسیار مهم است که شما سطل زباله هایتان را جوری انتخاب کنید که علاوه بر کاربردی بودن زیبا هم باشند تا شما منزلی منظم و تمیز داشته باشید .

شما در خانه هایتان در هر اتاق به یک سطل زباله نیاز دارید که میتوانید سطل زباله هایتان را با توجه با تم دکوراسیونتان انتخاب کنید تا علاوه بر کارایی اتاق شما را زیباتر کند . جنس سطل زباله بستگی به این دارد که برای چه مکان و زباله ایی میخواهید استفاده کنید .

بعضی از سطل زباله ها با جا دستمالی هم ست هستند که این ست ها خانه ی شما را زیباتر و منظم تر نشان میدهد .

راهنمای خرید سطل زباله

قبل از خرید سطل زباله آشپزخانه، چهار فاکتور زیر را در نظر بگیرید.


مکانیسم باز کردن

سطل‌های زباله آشپزخانه معمولاً بر اساس مکانیسم باز کردنشان طبقه‌بندی می‌شوند که سطل‌های زباله دستی، مرحله‌ای و خودکار از محبوب‌ترین گزینه‌ها هستند. سطل زباله دستی از کاربران می خواهد که به صورت دستی درب آن را بلند کنند.

سطل زباله های پله ای، مانند سطل زباله 13.2 گالنی iTouchless، محبوب هستند زیرا با پا گذاشتن روی پدال در پایین سطل باز می شوند. این مدل ها جایگزین بهداشتی تری برای سطل زباله های دستی هستند، زیرا نیازی به تماس با سطل کثیف ندارند.

سطل‌های زباله خودکار، از جمله سطل زباله خودکار 13 گالن iTouchless، از حسگرهای حرکتی استفاده می‌کنند که با حرکت دست یا یک مورد فعال می‌شوند تا درب خود را باز کنند.


ظرفیت

ظرفیت سطل زباله معمولاً با گالن نشان داده می شود. اکثر سطل های زباله آشپزخانه دارای ظرفیت 13 گالن هستند، اگرچه برخی از مدل ها مانند سطل زباله 10 گالن استپ جمع و جور Simplehuman دارای ظرفیت زباله کمتری هستند.


مواد

اکثر سطل های زباله از فولاد ضد زنگ یا پلاستیک ساخته شده اند. سطل زباله های استیل ضد زنگ، از جمله سطل زباله 16 گالن SONGMICS، ظاهری شیک و پوششی مقاوم در برابر لک دارند. در حالی که تمیز کردن آن دشوارتر و کمتر تزئینی است، سطل های زباله پلاستیکی مقرون به صرفه تر و سبک تر از همتایان فولاد ضد زنگ خود هستند.


کنترل بو

برخی از سطل های زباله، از جمله سطل زباله اتوماتیک 13 گالن iTouchless، دارای فیلترهای هوا هستند که از بوی زباله آشپزخانه شما جلوگیری می کند.


اندازه استاندارد سطل زباله آشپزخانه چقدر است؟

اکثر سطل های زباله آشپزخانه حدود 13 گالن زباله را در خود جای می دهند. این اندازه به اندازه کافی جمع و جور است که در آشپزخانه شما جای می گیرد، اما به اندازه کافی بزرگ است که زباله های غذایی چند روزه را حمل کند.
سطل زباله آشپزخانه من چقدر باید باشد؟

این به میزان زباله ای که تولید می کنید و اندازه آشپزخانه شما بستگی دارد. اگر آشپزخانه بزرگی دارید که می تواند یک سطل زباله معمولی 13 گالن را در خود جای دهد، ممکن است بهترین گزینه برای بهینه سازی فضا و مدیریت زباله باشد. با این حال، اگر زباله زیادی تولید نمی کنید، به دنبال مدلی با ظرفیت کمتر، مانند سطل زباله 10 گالن استپ Simplehuman باشید.
هر چند وقت یکبار باید سطل زباله را تمیز کنم؟

به طور کلی، سطل‌های زباله را باید با صابون سایید و با شلنگ باغبانی هر چند ماه یکبار شستشو داد تا ظرف آن‌ها خوشبو و تمیز به نظر برسد.
چرا به تیم بررسی این خانه قدیمی اعتماد کنید؟

این خانه قدیمی بیش از چهار دهه است که صاحبان خانه را با محتوای درجه یک بهبود خانه در قالب برنامه های تلویزیونی، رسانه های چاپی و محتوای دیجیتال در وب سایت و پلتفرم های رسانه های اجتماعی خود توانمند کرده است. تیم این Old House Reviews بر روی ایجاد محتوای بررسی محصول و خدمات عمیق تمرکز می‌کند تا به شما کمک کند تا درباره هر مورد یا منبعی که ممکن است برای خانه خود به آن نیاز داشته باشید، تصمیم خرید شما را مطلع کند. تیم بررسی این خانه قدیمی بیش از 1000 نظر درباره محصولات موجود در فضای خانه نوشته است، از مته های شارژی گرفته تا سطل زباله آشپزخانه، ماشین های چمن زنی و دکوراسیون اتاق غذاخوری.

ما محصولات را در هر بررسی با استفاده از یک فرآیند تحقیقاتی فشرده توصیه می‌کنیم و ساعت‌ها صرف بررسی بهترین مدل‌های موجود در آمازون می‌کنیم. برای اینکه یک محصول بتواند در لیست برترین‌های ما قرار بگیرد، باید رکورد فروش خوبی در آمازون داشته باشد، نظرات مشتریان مثبتی داشته باشد و ویژگی‌های منحصربه‌فردی را در کنار سایر عوامل ارائه دهد. پس از محدود کردن لیست توصیه‌هایمان، تحقیقات بیشتری انجام می‌دهیم و گاهی اوقات آزمایش‌های حضوری انجام می‌دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که محصولات با استانداردهای ما مطابقت دارند. هنگامی که مرحله تحقیق را به پایان می رسانیم، مقاله ای جامع و کاربرپسند می سازیم که شامل محصولات توصیه شده ما و اطلاعات اضافی است تا به صاحبان خانه هایی مانند شما کمک کند تا خرید مناسبی داشته باشند.

قبلی
50 نمونه سنگ های نمک جدید با خواص بسیار عالی
بعد
10 مدل میزقهوه خوری عثمانی شیک با قیمت بسیار ارزان

نظرتان را بنویسید