5 مثال ساده برای استفاده مفید از فضای کوچک

فقط به دلیل اینکه یک اتاق نشیمن با اندازه کوچک دارید ، به این معنی نیست که هنگام تزیین دست و پایتان بسته است. در این مقاله به شما نشان می دهیم که چگونه می توان سبک و کارکرد زیادی را در حداقل فضا بدون اینکه شلوغ یا ناراحت کننده باشد داشته باشید .

یک پالت مونوکروماتیک رنگ پریده را در نظر بگیرید

اگر به یک پالت یک رنگ بچسبید همانطور که در این اتاق نشیمن سفیدمی بینید باعث می شود یک فضای کوچک و بسیار شیک ایجاد کنید. چند ترفند باعث می شود این فضا از حالت سرما و یکنواخت بودن در بیاید ،استفاده از چوب و رنگ های شاد اما به صورت نقطه ایی و کم که توجه اصلی را به خود جلب نکند

یک رنگ خنثی را در اتاق تکرار کنید

هنگامی که اتاق شما بسیار کوچک است ، اتاق نشیمن خودرا با مبلمان در مقیاس کوچک پر کنید . عناصر بافتی مانند میز قهوه حصیری و لامپهای سرامیکی با طرح خنثی را که در یک بافت همسان با اکثر وسایل اتاق هستنداستفاده کنید .

با وسایل لوکس فضایی ساده و زیبا را ایجاد کنید

برای لوکس کردن خانه نیاز به چیزهای زیادی ندارید. در این فضای دوست داشتنی که در تصویر دیده می شود ، مبلمان و وسایل تزئینی در ترکیبی از مواد لوکس و رنگ های شیک ، همه چیز را با ارزش میکنند. میز قهوه مرمر یک کانون جذاب است. صندوق چرمی سبز و صندلی جانبی مخملی آبی ، صندلی های چشم نواز را ارائه می دهد. یک فرش ماشینی مخمل اسکاندیناوی زیر پاهای برهنه خارق العاده است. آینه هادرخشش می بخشند. درخت انجیر که در سمت راست نشان داده شده است ، طبیعت را به خانه می اورد .

فضا را با یک مبل مقطعی دنج کنید

یک مبل مقطع به شکل “L” یک راه عالی برای به حداکثر رساندن صندلی در یک اتاق نشیمن کوچک است. همچنین یک صندلی بافته شده از چرم ، شیک و کم حجم است که باعث افزایش وزن بصری نمی شود. گیاهان تعادل ، زیبایی و شخصیت را به ارمغان می آورند

دیوارهای سفید و مبلمان تیره

مبلمان تیره به این اتاق نشیمن کوچک و سفید ، عمق بیشتری می بخشد.اگر سقف های بلندی دارید همانطور که در سمت چپ نشان داده شده ، یک درخت انجیر به زیبایی خانه اضافه خواهد کرد . فرش اضافه شده علاوه بر هویت دادن به اتاق باعث گرم شدن آن نیز می شود .

قبلی
انواع وان حمام آرامش بخش با ویژگی های هوشمند و سبک جدید 1
بعد
انواع میز ناهارخوری

نظرتان را بنویسید