42 مدل از زیباترین فرش های مدرن جهان و ایران با قیمت استنثنایی

فرش های مدرن در طرح ها و اسم های گوناگونی در بازار ارائه می شود که به خاطر بافت متنوع، خواص و ویژگی های شاخص مختلفی دارند . تمام فرش های مدرن ویژگی مشترکی دارند و آن این است که برای سبک های خانه با دکوراسیون سنتی و کلاسیک مناسب نیستند.البته در مواردی استثنا طرح جالبی از دکوراسیون کلاسیک و سنتی با فرش مدرن در می آید .امروزه فرش های مدرن در طرح ها و رنگ های مختلفی وجود دارد که کار را برای خریدار آسان میکند و خریدار میتواند با دست باز و هر سلیقه ایی فرش مناسب خود را انتخاب کند .

چه از علاقه مندان به طراحی خانه باشید چه نباشید، هیچ فضایی بدون قالیچه کامل نیست. از منظر عملی، آنها بالشتک و گرمای زیر پا را برای کفپوش های کاشی، چوبی و بتنی فراهم می کنند. آنها صدا را خفه می کنند و پژواک را کاهش می دهند (دو مورد ضروری برای ما که در آپارتمان زندگی می کنیم)، و می توانند کف های زشت یا فرش های قدیمی دیوار به دیوار را بپوشانند. از منظر طراحی، یک فرش مساحتی می تواند یک اتاق را بسازد یا خراب کند. در واقع، برخی از متخصصان دکور خانه توصیه می‌کنند که از فرش محل خود شروع کنید و رنگ‌های دیوار، مبلمان روکش شده و سایر وسایل دکوری خانه (مانند بالش‌های پرتابی) را بر اساس طرح آن انتخاب کنید.

فرش منطقه مناسب علاوه بر اهداف عملی خود، می تواند اتاق را لنگر بیاندازد، فضاهای جداگانه را در یک طرح مفهومی باز تعریف کند و ارزش تزئینی به فضای شما بیافزاید. فقط مطمئن شوید که این یک قانون ساده را دنبال کنید: فرش شما باید حداقل 6 اینچ، اما بیش از 2 فوت دورتر از دیوارهای اتاق باشد. با هزاران هزار گزینه موجود به صورت آنلاین، پیدا کردن الگوی، بافت، شکل و اندازه فرش مناسب برای خانه شما دشوار است.

قبلی
47 مدل آباژور رومیزی شیک و مدرن + کیفیت بالا
بعد
35 مدل سینی زیبای دکوراتیو +ارزان

نظرتان را بنویسید