10 مدل میزقهوه خوری عثمانی شیک با قیمت بسیار ارزان

میز های جلو مبلی و یا قهوه خوری که به آنها در این سبک میز عثمانی گفته میشود به خاطر کارایی بالا و کاربردی بودن در قسمت نشیمن و پذیرایی خانه بسیار مورد استفاده هستند .

از این میزها میتوان برای استراحت دادن پاها هنگام خوردن غذا ،دیدن فیلم ،کاربا لپ تاپ ،خواندن کتاب ویا قراردادن دکوری و اکسسوری برروی آن استفاده کرد همچنین میتوان از این میزها وقتی مهمانی صمیمی با تعداد بالا داریم به عنوان جای نشستن استفاده کرد.

از کاربرد های دیگر این میزها میتوان به محل ذخیره سازی آنها اشاره کرد که ما میتوانیم وسایل مهمانی را درون آن قرار دهیم و از بینظمی و گم شدن اشیا و همچنین دسترسی آسان هنگام شلوغی استفاده کنیم .

این میزهای عثمانی به خانه های ما تم امروزی و مدرن میدهد و بافتی نرم را به خانه های ما اضافه میکنند حتی میتوانیم بعد مدتی اگر از رنگ آنها خسته شدیم رنگ پارچه آنها را عوض کنیم . در بعضی مواقع این میزها دارای پایه کوتاه هستند در بعضی مواقع اصلا پایه ایی ندارند .

در یک میز قهوه چه چیزی را باید جستجو کرد


مواد

مواد زیادی برای ساخت میزهای قهوه خوری استفاده می شود که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. چوب جامد یکی از بادوام ترین گزینه ها است، اما اغلب نسبتاً گران و بسیار سنگین است که می تواند جابجایی میز قهوه شما را سخت کند. میزهایی با پایه های فلزی یکی دیگر از انتخاب های بادوام هستند و قیمت آن اغلب با تعویض فولاد به جای چوب کاهش می یابد. سایر مواد محبوب شامل شیشه است که جذاب است اما به راحتی می شکند و تخته خرده چوب که بسیار مقرون به صرفه است اما دوام طولانی مدت ندارد.


شکل و اندازه

میزهای قهوه خوری در اشکال مختلفی موجود هستند – مربع، مستطیل، دایره، و بیضی، فقط به نام چند مورد – بنابراین شما می خواهید گزینه های مختلف را بررسی کنید تا ببینید چه چیزی بیشتر برای شما جذاب است و به خوبی در فضای شما قرار می گیرد. به طور کلی، میزهای قهوه‌خوری مستطیلی یا بیضی شکل برای اتاق‌های کوچک‌تر به خوبی کار می‌کنند، در حالی که گزینه‌های مربع یا گرد به لنگر انداختن قسمت‌های بزرگ نشیمن کمک می‌کنند.

همچنین پیدا کردن یک میز قهوه با اندازه مناسب برای اتاق و مبلمان شما وجود دارد. یک قانون کلی خوب این است که میز قهوه شما نباید بیش از دو سوم طول کل مبل شما باشد و ارتفاع آن باید به اندازه صندلی مبل شما باشد.


امکانات

در حالی که تعداد زیادی میز قهوه ساده و بدون حاشیه برای انتخاب وجود دارد، ممکن است بخواهید گزینه ای با عملکرد اضافی را نیز در نظر بگیرید. برخی از میزهای قهوه دارای قفسه، کشو یا سایر محفظه‌های ذخیره‌سازی هستند که می‌توانید پتوها یا سایر لوازم ضروری اتاق نشیمن را در آن جا بیندازید، و برخی دیگر دارای سطوح بالابر هستند که می‌توان آن‌ها را بلند کرد تا غذا خوردن یا کار روی آن‌ها آسان‌تر شود.

چوب صنوبر برای میز قهوه چطور است؟

این مقاله توسط شرکتی خارجی، یک نویسنده مستقل که در همه چیز خانه متخصص است، تحقیق و نوشته شده است. او دوره های متعددی را در زمینه طراحی داخلی و مبلمان گذرانده است و تجربه دست اول آزمایش مبل ها و همچنین سایر قطعات دکور را دارد.

قبلی
32 مدل از سطل زباله و جادستمالی شیک و زیبا + قیمت
بعد
35 مدل میز جلو مبلی چوبی زیبا و شیک با کیفیت بالا

نظرتان را بنویسید