47 مدل جذاب و ساده برای استفاده از پامپاس در دکوراسیون (شیک)

چمن پامپاس/ Pampas Grass

چمن پامپاس – که با نام علمی cortaderia selloana نیز شناخته می شود.
چه کسی می دانست که ما عاشق چمن ای به این زیبایی می شویم ؟
این چمنزارهای پر زرق و برق که از گندمهای زرق و برق دار استفاده می کنند ، باغهای پرنعمت و مراتع مرتعی را به یاد می آورند.
فقط یک ساقه از آن دکوراسیون خانه شما رابه هر سبکی که باشد کاملاً تکمیل می کند.
استفاده از پامپاس در هرقسمتی از خانه(اتاق خواب ،آشپزخانه،نشیمن ، پذیرایی و….) به شکوه وزیبایی آن فضا می افزاید .
تصور کنید دیوار سفیدی را با ترکیبی از متریال های چوبی ،سفال ،چرم ،حصیر و یااکسسوری هایی با رنگ های خنثی ، در کنار گیاه پامپاس ، صحنه ی دلنشین و آرامش بخشی خواهد بود .

 

چند روش تزیین با Pampas Grass

تزیین مراسم ها

از چمن پامپاس میتوان برای تزیین جشن هاو مراسم های خود هم استفاده کرد تا ساختار ویژه ایی به مراسم شما بدهد .

فرقی نمیکند که در کدام فصل از سال باشیم ،شما میتوانید با پامپاس صحنه ایی زمستانی ، پاییزی ، بهاری یا تابستانی ایجاد کنید

تزیین دیوار

دیوار های مشکی بسیار زیباو ترند هستند اما استفاده از دیوار مشکی نیازمند دقت بالایی است تا تصویری با رنگ و کنتراست دلنشینی ایجاد کند .اگر میخواهید صحنه ایی عرفانی و رویایی خلق کنید ،چمن پامپاس بهترین گزینه است.ترکیب این گیاه با دیوار مشکی و گلدان های قدیمی فضایی خارق العاده ایجاد میکند که همه ی توجه ها را به سمت خود می کشاند.

ترکیب با اکسسوری های لوکس

نزدیک بودن به بافت طبیعی

شاید ما به عنوان یک جامعه در انتخاب رنگ هایی از تن بژ دوری میکنیم اما دیدن این تصاویر ممکن است باعث شود شما از تصمیمتان در استفاده از چنین رنگ هایی در خانه هایتان تجدید نظر کنید

استفاده از رنگ سفید همراه با ترکیبی از چند رنگ جسورانه مانند رنگ بژ و چمن پامپاس فضایی ملایم را خلق می کند که پل ارتباطی بین مدرنیسم تمام سفید و فضایی طبیعی دارای تن های بژ که الهام گرفته از زمین است ،میشود

بگذارید هزاره صورتی بدرخشد

فقط به این دلیل که بعضی از ما آرزوی سایه های مختلفی از خنثی در فضای خانه داریم ، به این معنی نیست که ما حاضریم از رنگ صورتی مایل به قرمز بگذریم. این رنگ زرق و برق دار هنوز براق و مدرن به نظر می رسد و یک فضای دنج برای استراحتگاه صمیمی شما ایجاد میکند. با رنگ های قهوه ای گرم و بالش های کرکی جفت شوید تا رنگ ملایم آن راحس کنید، چمن پامپاس که در برابر دیوارقرارداده شده است و به اندازه کافی بافت طبیعی را تکمیل می کند تا ظاهراستراحتگاه شما را زیبا کند.

گلدان های خارج از اندازه

برای بعضی از ما خرید گلدان های بزرگ یک عادت غیرقابل حل است. با آنها چه خواهیم کرد؟ نظری ندارم! آیا ما هنوز آنها را می خواهیم؟ همیشه! خوشبختانه ، چمن پامپاس این گلدان را کامل می کند. این گلدان های پر شده از پامپاس فضای زندگی را به یک پناهگاه زیبا تبدیل می کند. یک گلدان بزرگتر از حد لازم را در کف اتاق نشیمن خود تصور کنید و بگذارید آن ساقه ها بدرخشند. ستونهای پر دار به هر فضایی احساس مطبوع می بخشد.

اتاق خواب خود را به یک فضای عقب نشینی تبدیل کنید

اتاق خواب شما باید فضای امن از دنیای وحشی خارج باشد. هر اینچ باید احساس آرامش داشته باشد. هر قسمت آن باید با دقت انتخاب شود. وقتی فنگ شویی فضا، شما را به حالت ذن میبرد ، اضافه کردن مقداری چمن پامپاس می تواند اتاق مراقبتی شما را به نیروانا تبدیل کند. این ساقه های ابر مانند هر روز لبخندی به چهره شما می بخشد. آنها را در کنار آینه خود تنظیم کنید تا هر روز لبخند زیبای خودتان را ببینید .

تاج گل از پامپاس

این پروژه بسیار ساده است و فقط به یک قاب فلزی و چمن پامپاس فراوان احتیاج دارد، آویزان بر روی یک درب سفید ساده .این تاج گل به زیبایی ورودی شما اضافه خواهد کرد و اگر ورودی شما دارای رنگ روشن باشد ، پامپاها به خنک کردن جلوه جسورانه شما کمک می کنند.

پامپاس بر روی میز ناهارخوری

چمن پامپاس به نظر می رسد که خوب می تواند در بالای مناظر ظریف شما شناور باشند. این چمنزارهای موج دار هر چیزی ساده ایی را با شکوه میکنند ،چند ساقه آن باعث می شود اتاق غذاخوری ساده شما گران شود.میتوان با افزودن گلدان این ساقه ها به یک میز ناهار خوری ساده جان بخشید.اما این ترکیب لخت نیست،یک قفسه کتاب و دکوراسیون کاملاً تزئینی و شفاف ، ایجاد یک فضای ناهار خوری ظریف و در عین حال ساده را تشکیل میدهد.

بعد
چند راه برای نحوه چیدمان قاب ها [مدرن]

نظرتان را بنویسید