5 نمونه اتاق نشیمن مدرن

از مواد گرفته تا نورپردازی تا چیدمان ها ، روند طراحی داخلی با سرعتی شگفت انگیز از مد خارج می شود. این پست دارای پنج اتاق نشیمن است که بهترین شیوه های فعلی را در بر می گیرد . برخی از این فضاها ملایم و لطیف هستند ، بدون اینکه چشم را بیش از حد تحت فشار قرار دهند ، باعث جلب توجه می شوند. برخی دیگر رویکرد جسورانه تری دارند اما با لنگر انداختن طرح های خود در اطراف ویژگی های سنتی یا پالت ها ، خطر را کاهش می دهند. از همه مهمتر ، این اتاق های نشیمن بدون ترکیب شدن در یک گروه همگن ، ایده های رایج در طراحی معاصر را کشف می کنندو هر کدام شخصیت متمایز خود را دارند.

 

طرح پاستلی

 

بیایید با یک طرح پاستلی نشاط آور شروع کنیم. این اتاق نشیمن سفید و شاد از رنگ زرد کمرنگ به عنوان رنگ اصلی استفاده می کند ، رنگهای مختلف رنگین کمان در سراسر آن ظاهر می شود. طرح باز است اما برای تقسیم بهتر دور یک حجم مرکزی را به شکل L میپیچد. پنجره های فراوان به لطف محافظ های عظیم بیرون هیچ حریم شخصی را فدا نمی کنند.

 

نور پردازی ویژگی خیره کننده چشم را از یک منطقه عملکردی به منطقه دیگر هدایت می کند. در اینجا ، چیدمان مبل در زیر چراغ ظاهر می شود. آثار هنری پشت میز ناهار خوری شامل برخی از رنگهای موجود در اتاق نشیمن است.

 

گیاهان و مبلمان خاکی فضای داخلی را با چشم انداز بی نظیر فضای بیرونی متحد می کنند. اتاق ناهار خوری از موقعیت ویژه ای برخوردار است: یک دیوار از پنجره ها با ارتفاع دو برابر ، نمای کاملی از آسمان و منظره را نشان می دهد.

 

پیدا کردن آثار هنری متناسب با مقیاس دیواره دهلیز باز مانند این مورد کار آسانی نیست. این نقاشی بی عیب و نقص کل فضای غذاخوری و زندگی را در خود جای داده است.

 

تودوزی الماس ، نور کروی کرومی و پایه های صندلی با زاویه باز ، همگی برای زیبایی با هندسه جالب در اتاق ناهار خوری در کنار هم قرار گرفته اند.

 

درست در گوشه ای از اتاق نشیمن ، یک آشپزخانه جمع و جور یک راهرو کوچک را که توسط محفظه راه پله ایجاد شده است اشغال کرده است.

 

اینجا فضای دیگری است که فضای باز را به داخل می آورد!

 

این اتاق نشیمن مدرن از شکل ظاهری منحصر به فرد خود لذت می برد ، فضای نشیمنش به سمت استخر و منظره زیبا و فراتر از آن است. مبلمان معاصر با الهام از طراحی های میانه قرن ، سادگی کلاسیک را ارائه می دهند .امکان لذت بردن از رسانه با حفظ دید مناسب روی پایه تلویزیون ، امکان پذیر است. یک گلدان شیشه ای با گلهای تازه ، محیط سرسبز را به داخل می آورد.

 

یک راه پله مرکزی وسط اتاق را نقطه گذاری می کند. چراغ های حلقوی در فضای خالی دهلیز فوقانی آویزان هستند ، با یک پاف و میز از فضای زیر به خوبی استفاده می شود.

 

صندلی ها و میز با مربع بالا ترکیبی خارق العاده ایجاد کرده اند. فرش شطرنجی یک انتخاب بسیار خلاقانه است و نیازی به چاپ یا الگو در جای دیگر نیست.

 

این میزهای کوچک پشت مبل راهی عالی برای جلوگیری از ظاهر ساده مبل مرکزی از پشت است و به عنوان مکانی مفید برای ذخیره کتاب های دور از دسترس شما محسوب می شود.

 

 

خانه در لوگانو

 

این طراحی خانه در لوگانو ، سوئیس ، رویکردی شاد به یک فضای داخلی حداقلی و طبیعی ارائه می دهد. مبل آبی روشن با بالش های خاکستری بزرگ ، قطعاً اولین برداشت جسورانه را ایجاد می کند. این تنها قطعه غیر خنثی است که در کل اتاق نشیمن استفاده می شود ، با این وجود این رنگ از رنگ اتاق بیش از آن است که باعث نشاط شود.

 

بافت های لایه ای غنی و آرایش های هندسی تمام تزییناتی را که این طرح مجلل به آن احتیاج دارد فراهم می کند.

 

مبلمان نمادین مانند صندلی Husk لایه دیگری از کیفیت و سبک را اضافه می کند. سایر اشیا تزئینی از کاربردهای منحصر به فردی مانند چراغ روی زمین مقابل آینه برخوردار هستند.

 

 

راحت و آرام

 

چه فضای راحت و آرامی! این اتاق نشیمن از نور کم و کنتراست جسورانه برای ایجاد فضای شگفتی و صمیمیت استفاده می کند. فیلترهای نور خورشید از بالای پله ها پایین می آیند و وسایل غیر مستقیم درخششی گرم بر دیوارهای بتونی و کف های صیقلی ایجاد می کنند.

 

رنگ های سیاه و سفید با فرش خاکستری در مرکز چیدمان ، وسط زمین را پیدا می کنند. مبلمان شفاف جنبه سبکتر طراحی صنعتی را نشان می دهد.

 

 

گرم ، طبیعی و کلاسیک

 

این اتاق نشیمن از رنگ تاریک استفاده می کند . سقف با تخته گره های کوچک و حاشیه های عمیق خود ، سخنی جسورانه ارائه می دهد و انتظاراتی را که از کف چوب سبک تر ایجاد می شود ، برعکس می کند.

 

مانند تعدادی دیگر از اتاق های نشیمن که در این پست به نمایش درآمده اند ، این اتاق از یک طرح L شکل برای تقسیم بین منطقه سرگرمی و اتاق ناهار خوری گوشه ای استفاده می کند.

 

چراغ های بیت یک انتخاب محبوب برای اتاق های غذاخوری است . در اینجا ، توزیع غیرمعمول وزن یک رویکرد منحصر به فرد را کشف می کند.

 

مینیمالیست

 

دیوارهای خشت رنگ و لهجه های آن به رنگ نگین درخششی گرم به این اتاق نشیمن مینیمالیستی می دهند. چیدمان فرمهای ساده این فضا را از هم جدا می کند ، خطوط تیز مبلمان در برابر زوایای عالی طرح قرار می گیرند. در مرکز ، یک میز مدور قالب را می شکند.

 

چهار صفحه ، با تلویزیون مستقر در نقطه تقاطع ، دیوار دور را روشن می کند. این خطوط به شما کمک می کند تا چشم را به سمت صفحه ببرید تا یک تجربه تماشای بدون حواس پرتی داشته باشید.

 

همان تم رنگی در اتاق ناهار خوری ادامه دارد. لهجه های تیره رنگ در میز ناهار خوری به جدا شدن آن از تم کاملاً سفید اتاق نشیمن کمک می کند.

 

پله ها به یک منطقه مرتفع منتهی می شوند که آشپزخانه و ناهار خوری را در خود جای داده است اما پنجره های اینجا به اندازه ارتفاع نزدیک مبل است. این به اتاق ناهار خوری ظاهر روشن تری می بخشد ، در حالی که فضای نشیمن کمی بیشتر است.

 

قبلی
چند نمونه میز خاص و منحصربه فرد
بعد
40 نمونه از جدیدترین چراغ های دنیا

نظرتان را بنویسید