36 مدل چراغ خواب در طرح های مدرن و فانتزی + قسمت ارزان

یکی از آرام بخش ترین قسمت هر خانه اتاق خواب است که باید دکوراسیونی شیک و زیبا و آرامش دهنده داشته باشد تا بتوانیدبه خوبی در آنجا استراحت کنید. همچنین نورپردازی بخش مهمی از زیبایی هر قسمت خانه را به عهده دارد و مهمترین قسمت هر خانه اتاق خواب است که باید دارای نور پردازی بسیار دقیق و زیبایی باشد که این نور پردازی باید به افراد خانه آرامش دهد . به همین علت انتخاب چراغ خواب درست باعث میشود شما خوابی راحت داشته باشید چون تاریک بودن بیش از اندازه اتاق ، شما را اذیت میکند . چراغ خواب شما علاوه بر زیبایی و تناسب با بقیه اجزای داخل اتاق باید دارای نور با رنگ و شدت مناسب باشد تا هنگام خواب شما را اذیت نکند .

در چراغ رومیزی کنار تخت به دنبال چه چیزی باشید


سبک

قبل از شروع جستجوی خود برای یک چراغ رومیزی کنار تخت، مهم است که در نظر بگیرید که چه سبک چراغی را ترجیح می دهید. برای شروع، دکوراسیون اتاق خواب خود را بررسی کنید و زیبایی خود را تعیین کنید. اگر اتاق شما نسبتاً مینیمال است، تصمیم بگیرید که آیا می خواهید یک رنگ پاپ داشته باشید یا نه. اگر به یک ظاهر جذاب تمایل دارید، سبک هایی را در نظر بگیرید که به احساس هالیوود قدیمی اشاره دارند.


اندازه

هنگامی که سبک مورد نظر خود را مشخص کردید، باید به اندازه مورد نیاز خود نیز توجه داشته باشید – یا بهتر است بگوییم، اندازه ای که اتاق خواب شما می تواند داشته باشد. اگر پاتختی کوچکتری دارید، احتمالاً باید به دنبال طراحی جمع و جور باشید. اگر فضای بیشتری برای کار دارید، سبک‌های بلندتر و تزئینی‌تر را در نظر بگیرید – فقط مراقب باشید که به طور کامل بر فضای شما غلبه نکند.


قیمت

قیمت لامپ ها ممکن است متفاوت باشد، بنابراین تعیین بودجه از قبل کلیدی است. خوشبختانه، گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد، و مطمئناً گزینه‌ای را پیدا می‌کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. اگر بودجه کمی دارید، به خرید مجموعه‌ای از لامپ‌ها فکر کنید – آنها کمی مقرون به صرفه‌تر هستند و می‌توانید دو میز خواب بسازید.

قبلی
34 مدل میزعسلی زیبا و شیک مناسب منازل کوچک و کم جا
بعد
43 مدل کاغذ دیواری گلدار شیک و زیبا با کیفیت عالی

نظرتان را بنویسید