41 مدل جاشمعی جذاب و لوکس با قیمت عالی

شمع ها نماد عشق، امنیت، صلح وآرامش هستند . و این علتی بود که در قدیم اجداد ما جذب آتش می شدند .شمع ها جذابیت خاصی برای ما انسان ها دارند و درون ما را از عشق و صلح پر میکنند .این احساس از گذشته درون ما را جلا میدهد . اصلا این دلیلی است که انسان ها وقتی به خانهی نو کسی میروند اغلب شمع کادو میدهند . شمع ها هیچوقت از مد نمی افتند اما نحوه قرارگیری آنها و جا شمعی آنها اینگونه نیستند. این به این معنی است که شما همیشه باید شمع های خود را به روز کنید و چیدمان آنها را تغییر دهید یا جا شمعی آنها را تمیز یا عوض کنید تا آنها هم به شما حس عشق را بدهند .جا شمعی های خود را طبق سلیقه و دکوراسیون خود تهیه کنید و انها را بر اساس هارمونی خانه کنار میز شومینه یا روی میز قهوه خوری بچینید .

نکات مهم در خرید شمع


رنگ

جا شمعی ها در رنگ ها و سبک های مختلف وجود دارند و شما می خواهید طرحی را انتخاب کنید که به بهترین وجه مکمل دکوراسیون موجود شما باشد. اگر به سمت قطعات خنثی کشیده شده اید، رنگ ساده تر ممکن است بهترین انتخاب باشد. اگر به سبک جسورانه و التقاطی علاقه دارید، با ترکیب و تطبیق رنگ های مختلف جا شمعی در فضای خود لذت ببرید.


شکل

نگهدارنده شمع ها در اشکال مختلفی نیز وجود دارند. موردی که انتخاب می کنید باید زیبایی شناسی مورد نظر شما را منعکس کند. به عنوان مثال، اگر فضای شما به سبک قدیمی است، یک شمعدان حس شگفت انگیز و عتیقه مانندی را به شما می دهد. اگر خانه شما مدرن تر است، مجموعه کوچکی از شیشه های جداگانه ممکن است برای شما مناسب تر باشد. اگر از دکوراسیون به سبک خانه های مزرعه لذت می برید، شمع گیرهای چوبی به زیبایی در خانه شما کار خواهند کرد.


ارتفاع

این به شما بستگی دارد که آیا می خواهید یک شیشه کوچک بخرید یا یک جا شمعی بلندتر. سبک زندگی و نیازهای خود را در نظر داشته باشید – گزینه های بلندتر رسمی تر به نظر می رسند، اما در صورت عدم استفاده، حیوانات خانگی می توانند به راحتی آنها را زیر پا بگذارند. گزینه های کوتاه تر ممکن است برای مینیمالیست ها ارجح باشد و همچنین ممکن است به راحتی در کابینت ذخیره شوند.

قبلی
43 مدل کاغذ دیواری گلدار شیک و زیبا با کیفیت عالی
بعد
36 مدل از تخت خواب دونفره شیک و با کیفیت + خرید

نظرتان را بنویسید