67 نمونه از تخت خواب مدرن برای تازه عروس و داماد با طرف فوق العاده شیک

در هر خانه اتاق خواب از مهمترین قسمت های طراحی داخلی است و درون اتاق خواب تخت خواب از اصلی ترین قسمت آن است و باید توجه بسیار زیادی به آن شود .علاوه بر کیفیت بالا ، تخت خواب شما باید از سبک کلی خانه پیروی کند یعنی به طور مثال اگر کل چیدمان و طراحی خانه مدرن است باید سرویس خوابی مدرن را در نظر بگیریدتا از سبک کلی خانه پیروی کند .

البته برای تخت خواب خود این را هم در نظر بگیرید که نباید همه ی توجه تان به ظاهر آن باشد بلکه باید از نظر سلامت و کیفیت و طبی بودن تخت خواب هم مورد بررسی قرار بگیرد زیرا شما یک سوم از شبانه روز خود را درون آن سپری میکنید پس برای خواب خود اهمییت قائل شوید تا فردای آن روز با انرژی باشید . یک خواب مفید و راحت هم از نظر فیزیکی هم از نظر روانی شما را در آرامش قرار میدهد .

اندازه اغلب یک عامل تعیین کننده در قیمت تشک است. تشک های دوقلو کوچکترین اندازه استاندارد و کم هزینه ترین هستند. وب سایت های تشک اغلب قیمت تشک دوقلو را به عنوان قیمت اولیه یک مدل تشک خاص درج می کنند، بنابراین به خاطر داشته باشید که قیمت یک سایز کینگ می تواند بیش از دو برابر قیمت یک تشک دوقلو باشد.

اگر به دنبال تشک در محدوده قیمت خود هستید، رتبه بندی بهترین تشک های ارزان قیمت را برای جزئیات در مورد ارزان ترین مدل های تشک در لیست بهترین ما ببینید.


سفتی تشک چه ارزشی دارد؟

سطح سفتی، که به عنوان سطح راحتی یا “احساس” تشک نیز شناخته می شود، به میزان تسلیم آن در زیر وزن بدن شما اشاره دارد. یک تشک سفت وقتی روی آن دراز می کشید عملکرد چندانی ندارد و احساس “خواب روی بالا” را ایجاد می کند. شما بیشتر در تشک نرم تری فرو می روید که لایه های مخملی آن تا حد زیادی بدن شما را در بر می گیرد.

سطوح سفتی از نرم تا سفت متغیر است و می تواند شامل سطوح میانی مانند متوسط ​​سفت باشد. مقیاس بین 1 تا 10 نیز می تواند برای نشان دادن سفتی استفاده شود که اعداد بالاتر نشان دهنده تشک سفت تر است. برخی از تولیدکنندگان توصیفات خود را برای سطح راحتی ارائه می‌کنند، به عنوان مثال، از “مسلح” به جای “نرم” استفاده می‌کنند. در صورت امکان، سعی کرده ایم با ترجمه این اصطلاحات به سطوح سفتی استاندارد، سردرگمی را کاهش دهیم.


آیا تشک سفت بهتر است؟

به طور کلی، تشک های متوسط ​​(بین 6.5 تا 7.5 در مقیاس سفتی استاندارد) و تشک های سفت (8 تا 10) محبوب ترین هستند، تا حدی به این دلیل که می توانند فشار را کاهش دهند و به کاهش کمردرد کمک کنند. برای انتخاب سفتی تشک مناسب برای خود، نوع بدن و موقعیت خواب ترجیحی خود را در نظر بگیرید. به طور کلی، تختخواب‌های پهلو و افراد با اندام باریک‌تر، تخت نرم‌تری را ترجیح می‌دهند. افرادی که به پشت می‌خوابند، افرادی که شکم می‌خوابند، و افراد سنگین‌تر تمایل دارند احساس سفت‌تری داشته باشند که حمایت بیشتری را ارائه می‌دهد.

وقتی به سطوح استحکام نگاه می کنید، به خاطر داشته باشید که راحتی ذهنی است. در حالی که یک نفر ممکن است بگوید تخت خیلی سفت است، دیگری ممکن است همان تخت را بیابد که سطح مناسبی برای نوع بدن خود داشته باشد. این مهم است که هنگام مشاهده نظرات سایر مصرف کنندگان تشک را به خاطر بسپارید، و یادآوری اینکه چرا بهتر است در صورت امکان تشک را برای خودتان امتحان کنید.

قبلی
59 مدل از جدیدترین پرده های سال
بعد
58 مدل از جدیدترین آینه های زیبای سال 2020

نظرتان را بنویسید